KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327502

nr 1532 7502

Sune Paulsen. Signerad, daterad 1960. Marin. Olja på pannå, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:33:15